Szkoła Podstawowa nr 31 w Zabrzu

Rok szk. 2017/2018

Konkurs plastyczny

STOK NIE JEST DLA BAŁWANÓW

zob. szczegóły

 

Szkolny Konkurs Plastyczny na Świąteczny Lampion

Uczniowie klas I - IV wykonali lampiony, które zostaną sprzedane na naszym Świątecznym Jarmarku Rozmaitości.

Wyniki konkursu

Kat. Kl. I – II

I miejsce:   NATALIA SZWEDA kl. 1a

II miejsce: OLIWIA PUDLO  kl. 1a

III miejsce:  DOMINIKA GOŁUCHOWSKA kl. 1a

         OLA WAWRZYŃCZYK  kl, 2a

Wyróżnienia:

  • JOWITA KLIMKIEWICZ  kl. 1b
  • KAMIL SZABLICKI  kl. 1b
  • EMILIA TWARDOCH  kl. 1b
  • PATRYK WERAKSA  kl. 1a
  • DOMINIKA ŚWIERZE  kl. 1b

Kat. Kl-III

I miejsce: DAREK DUDEK  kl. 3b

II miejsce: NATALIA DMOWSKA  kl. 3c

                  MATEUSZ GRZESIK  kl. 3b

III miejsce: MAJA  CZŻSZKOWSKA  kl. 3d

                PATRYCJA ŚPIEWAK  kl. 3d

Wyróżnienie:

  • OLA SYKAŁA  kl. 3a

Kat.Kl.IV

I miejsce: JULIA NOWARA  kl. 4c

II miejsce: ROKSANA ILGA  4 kl. b

III miejsce: KAROLINA SIEMIONKA  kl. 4a

               MATEUSZ  DZIUBAK  kl. 4c

Wyróżnienia:

  • DARIA PYKA  kl. 4a
  • ANITA  FABIJAŃCZUK  kl. 4c
20171222_091447
20171222_091641
20171222_091847
20171211_084602
20171211_084610

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny

z okazji Dnia św. Marcina

 

III miejsce klas I         Joanna Masterok

Wyróżnienie klas I    Emilia Twardoch

I miejsce klas II          Ola Wawrzyńczyk

II miejsce klas II         Magda Wilczak

III miejsce klas III       Denis Grabowski

Wyróżnienie klas III    Magda Bednarska

I miejsce klas IV        Wiktoria Richter

III miejsce klas IV      Roksana Ilga

 

 

SZKOLNY PLASTYCZNY KONKURS

NA ZAKŁADKĘ MISYJNĄ

Wramach corocznego Dnia Misyjnego, który odbywa się w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny na najciekawszą zakładkę o tematyce misyjnej. Uczniowie klas I - IV po zapoznaniu się na katechezie z  tematem misji oraz po obejrzeniu filmu o tym jak wygląda praca misjonarzy i życie ludzi w krajach misyjnych - mieli możliwość wykonania pracy plastycznej w formie zakładki do książki.

W konkursie wzięło udział 24 uczniów z klas I - IV

. Poniżej lista wyróznionych prac...

Kategoria klas I – II

I miejsce: Igor Szynol kl. 2a

II miejsce: Jakub Widzewicz  kl. 2b

II Imiejsce: Wojtek Szyguła kl. 2a

Wyróżnienie:

  • Emilia Twardoch kl. 1b
  • Laura Kowalska kl. 1a
  • Szymon Łochunko kl. 1b
  • Natalia Szweda kl. 1a

Kategoria klas III– IV

I miejsce: Jessica Sojka kl. 4b

II miejsce:  Julia Nowara kl. 4c

                          Mateusz Dziubak kl. 4c

III miejsce:  Anita Fabijańczuk kl. 4c

                       Karolina Siemionka kl. 4a

Obraz1
20171124_101858
20171124_101911
20171124_102000
20171124_102009