Szkoła Podstawowa nr 31 w Zabrzu

Rok szk. 2018/2019

SZKOLNY KONKURS PLASTYTCZNY

NA ŚWIĄTECZNY LAMPION

Klasy I – III

I miejsce:  OLIWIA GRABLEWSKA  kl.IIb

II miejsce: OLIWIA NELIP kl.Ia

III miejsce: PATRYK WERAKSA kl.IIa

Wyróżnienie:

  • Emilia Twardoch kl.IIb
  • Julia Kułakowska kl.IIa
  • Karolina Płonka kl.IIb
  • Oliwia Pudlo kl.IIa
  • Natalia Szweda kl.IIa
  • Dominika Gołuchowska kl.IIa
  • Gaja Żurek kl.Ia
  • Stanisław Listing kl.Ia

Klasy starsze

I miejsce:  DAREK DUDEK kl. IVa

II miejsce: MATEUSZ DZIUBAK kl. Vc

III miejsce: JULIA SZMURŁO kl. IVb

Wyróżnienie:

  • Natalia Dmowska kl. Vb
  • Filip Pawlaczyk kl. Vc
  • Julia Nowara kl. Vc
  • Kamil Waniek kl. Vb
  • Radek Dudek kl. VIb

 

IMG_20181218_082306
IMG_20181207_135851
IMG_20181212_084110
IMG_20181130_140310
IMG_20181130_141145
IMG_20181130_140318
IMG_20181130_140410
IMG_20181130_140454
IMG_20181130_140512
IMG_20181130_141551
IMG_20181130_140351
IMG_20181130_141227
IMG_20181130_141415

Międzyszkolny Konkurs Poetycki

„ Wiersz dla mojej Ojczyzny”

We wtorek 13 listopada odbyło się rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego „ Wiersz dla mojej Ojczyzny”. Konkurs zorganizowany był przez           Nasza Szkołę dla uczczenia 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Laureatami Konkursu zostali:

I miejsce: Karolina Badziura SP 11 Gliwice

II miejsce: Weronika Jodkowska KSP Zabrze

III miejsce: Mirosław Krakowczyk  SP28 Zabrze

IMG_20181113_131415(1)
image1(1)

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

„ MISJE W OCZACH DZIECKA”

W ramach Dnia Misyjnego w szkole został zorganizowany konkurs plastyczny dla ucznió0w klas I - IV, w którym mieli okazję wykazać się nie tylko zdolnościami artystycznymi, ale takze znajomościa tematyki misyjnej.

Wyniki konkursu:

KLASY I – II

I miejsce: AMELIA WANDA kl. I a

II miejsce: LIDIA DEOROWICZ kl. I a

III miejsce: MARCELINA MILER kl. I a

Wyróżnienie;

  • HANIA KLYSZCZ kl. II a
  • FILIP JAROCKI kl. II b

KLASY III – IV

I miejsce: ZOSIA ŁAKOMA kl. IV b

                  MAGDA BEDNARSKA kl. IV b

II miejsce: FRANEK PIECHOWIAK kl. III b

III miejsce: EMILKA STOCHAJ LISZKA kl. IV a

Wyróżnienie;

  • WIKTORIA JÓZEFOWICZ kl. IV a
  • MARYSIA PIEGSA kl. IV a
IMG_20181122_103454
IMG_20181127_075700_HHT
IMG_20181203_111352
IMG_20181203_112817