Finał Igrzysk Dzieci województwa śląskiego

Finał Igrzysk Dzieci województwa śląskiego (2)
Finał Igrzysk Dzieci województwa śląskiego (1)

Nasze ABSOLWENTKI Oliwia Zawada i Martyna Hawryluk w gronie ZŁOTYCH DZIEWCZĄT z Zabrza.

GRAJ Z NAMI W PIŁKĘ RĘCZNĄ

zob. szczegóły

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

ZAWODY SZACHOWE - półfinał

7 listopada odbył się kolejny etap zawodów - rejonowe półfinały, które odbywały się w ZSO nr 5. Niestety w tych zawodach nie poszło nam tak dobrze jak poprzednio i w końcowej klasyfikacji zajmujemy przedostatnie miejsce (na 6 drużyn)

IMG_20171025_111616
IMG_20171025_111607
IMG_20171025_111608
IMG_20171025_111545

ZAWODY SZACHOWE

26 października w ZS nr 10 w Mikulczycach  odbywały się  zawody szachowe.

W zawodach brali udział uczniowie: Kięczkowski, Korejwo, Kamiński z kl. 6s oraz Sołtysek z kl. 6a.

Zajęliśmy 3 miejsce(na 7 drużyn, które brały udział w zawodach) i wywalczyliśmy awans do półfinału.

IMG_20171107_094726
IMG_20171107_094731
IMG_20171107_102406
IMG_20171107_105810

Mistrzostwa Zabrza w sztafetowych biegach przełajowych

4 października odbyły się Mistrzostwa Zabrza w sztafetowych biegach przełajowych, gdzie uczniowie naszej szkoły zajęli 1 miejsce w kategorii chłopców i dziewcząt. Tym samym zakwalifkowaliśmy się do półfinałów zawodów wojewódzkich, który odbył się 11 października w Rudzie Śląskiej

- zajmując 2 msc w kategorii chłopców i 3 msc, w kategorii dziewcząt.

Mistrzostwa Zabrza

Dziewczęta: Kaszyńska Kinga, Markisch Olimpia, Oszust Magdalena, Smerczek Karolina, Wielichowska Sandra, Zub Amelia, Jessica Pas- rezerwa