Szkoła Podstawowa nr 31 w Zabrzu

Edukacja przez zabawę

Smerfny Tydzień - dzień szósty

Z końcem roku szkolnego kończy się Smerfny Tydzień w SP31. Ten szczególny dzień zasługuje na wyróżnienie, dlatego patronami piątku zostali Zgrywus i Maruda. Zrelaksuj się przy smerfnym memory i napisz w komentarzu, dlaczego tak nie cierpisz końca roku szkolnego;)

Smerfastycznych wakacji życzy Grono Pedagogiczne!

Smerfny Tydzień - dzień piąty
25 czerwca to prawdziwa gratka dla miłośników Smerfów! Z tej okazji w prezentacji znajdziesz kilka smerfostek o Smerfach i smerfotest, dzięki któremu dowiesz się, którym smerfem jesteś! Koniecznie pochwal się w komentarzu tym, do którego smerfa jesteś najbardziej podobny!

Smerfnego dnia!

Smerfny Tydzień - dzień czwarty

Dla urozmaicenia pora na smerfne czarne charaktery - ogłaszamy Dzień Gargamela i Klakiera! Skoro w roli głównej występuje dziś Gargamel, to pochwal się ulubionymi bohaterami horrorów... w końcu Smerfy to bajka dla tych, co się lubią bać. ;)

 
W komentarzu  na fb szkoły pochwal się zdjęciem kota, aby uczcić Klakiera!

Smerfny Tydzień - dzień trzeci

Papa Smerf w podziękowaniu przygotował coś dla rozrywki: sudoku, dobble, quiz, krzyżówkę i puzzle w najsmerfniejszym na świecie stylu!

Niebieski i Pomarańczowy Wąsy Uznanie Dzień Ojca Post na Facebooku(2)

W Lesie Smerfów obchodzimy wielkie święto, czyli Dzień Ojca! Smerfy stanęły na wysokości zadania i napisały życzenia dla Papy Smerfa. Ważniak postanowił dodać od siebie informację, dlaczego Papa Smerf zasługuje na miano "najsmerfniejszego taty na świecie". Zainspiruj się smerfną kartką i stwórz życzenia dla swojego taty!

Smerfny Tydzień - dzień drugi

Poniedziałkowa odsłona Smerfnego Tygodnia! Wyjątkowo Blue Monday nie jest przygnębiający, a pełen radości! Dlaczego? Zajrzyj do prezentacji i poznaj bohaterów poniedziałku - Łasucha i Osiłka! Koniecznie podejmij wyzwania... ale wcześniej przygotuj strój do ćwiczeń!

Smerfny Tydzień - dzień pierwszy

Końcówka roku szkolnego będzie niebieska, ponieważ zaczynamy Smerfny Tydzień w naszej szkole! Każdego dnia w roli głównej wystąpi inny bohater, który pomoże przetrwać ostatnie dni nauki. Będzie dużo śmiechu, wiele radości, sporo wyzwań i szans, aby wykazać się swoimi umiejętnościami.

Oficjalnie otwieramy Smerfny Tydzień i zapraszamy do podjęcia pierwszego wyzwania, czyli udziału w Smurf Music Challenge!  Takie zadanie oznacza tylko jedno - patronem niedzieli jest #Harmoniusz! Zabawa polega na zaśpiewaniu piosenki tytułowej z bajki solo, w duecie lub chórem.  Namówcie do współpracy rodzeństwo lub rodziców... niech na nowo odkryją magię Smerfów! Liczymy na Waszą kreatywność! Zaskoczcie nas swoim wykonaniem

Oto nasza propozycja. Jak Wam się podoba nasze wykonanie?

PS Prosimy o same pozytywne recenzje!
ZGADNIJ, kto wziął udział w smerfnym wyzwaniu.

Zajrzyjcie do prezentacji, dowiecie się z niej, kim był Smerf Harmoniusz, posłuchacie smerfnej piosenki  oraz obejrzycie bajkę  "Harmoniusz robi furorę!"

 

Na pewno znajdziesz coś dla siebie! Smerfne wyzwania znajdziesz również tutaj.